Strona internetowa jest podstawowym narzędziem marketingowym Twojej firmy.

Zleć nam zaprojektowanie Twojej strony internetowej, a sprawimy, że będzie ona:

UŻYTECZNA

Zadbamy o to, żeby Twoja strona internetowa była łatwa w obsłudze i przejrzysta, tak, żeby potencjalny klient bez problemu znalazł na niej wszystkie informacje, których szuka.

RESPONSYWNA

Co trzeci użytkownik Twojej strony odwiedza ją z urządzenia mobilnego. Dlatego tak ważne jest, żeby Twoja strona wyglądała równie dobrze zarówno na komputerze, jak i telefonie i tablecie.

NOWOCZEŚNIE ZAPROJEKTOWANA

Profesjonalny i nowoczesny wygląd Twojej strony internetowej to świetne uzupełnienie jej treści. Ładny wygląd Twojej strony pokazuje, że jesteś profesjonalistą, dbasz o szczegóły i można Ci zaufać.

projektowanie-stron-internetowych-poznan.jpg

strony-internetowe-projekt-amcreative

Jak przebiega projektowanie stron internetowych?

Pierwszym krokiem jest poznanie Twoich wymagań. W czasie spotkania, rozmowy telefonicznej lub mailowo dowiadujemy się jakie są Twoje oczekiwania względem projektu strony internetowej. Wspólnie określamy funkcjonalność i rozmieszczenie elementów.

Następnie przygotowujemy dla Ciebie propozycje wyglądu strony internetowej. Z nich możesz wybrać jeden, na którym będziemy dalej pracować.

Kiedy my pracujemy nad wyglądem strony, Twoim zadaniem jest dostarczenie nam treści - tekstów i grafik. Nie martw się, jeśli nie wiesz co napisać na stronie - w naszym zespole mamy doświadczonego copywritera, który na podstawie Twoich wytycznych napisze profesjonalny tekst na Twoją stronę internetową. W kwestii zdjęć również pomożemy - mamy dostęp do największych banków zdjęć w Internecie!

Projekt Twojej strony internetowej jest już prawie gotowy, zostały ostatnie poprawki. Wprowadzamy drobne zmiany bazując na Twoich uwagach (i będziemy je wprowadzać tak długo, aż będziesz w 100% zadowolony!)

Po finalnej akceptacji projektu strony internetowej wgrywamy ją na serwer i podpinamy domenę. Nie wiesz jak wybrać hosting i domenę? My wiemy i chętnie doradzimy 😉

Strona jest gotowa!

Cały proces z reguły zajmuje 2 tygodnie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Ile kosztuje projekt strony internetowej? Najczęstsze i najważniejsze pytanie. Nie boimy się rozmawiać o pieniądzach, więc odpowiadamy. Najprostsza strona internetowa to koszt 2000 zł netto. W tej cenie otrzymasz responsywną stronę internetową składającą się z 4 podstron, formularza kontaktowego i galerii.

Wycena bardziej złożonych projektów stron internetowych wymaga indywidualnego podejścia. Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego i uzyskaj darmową wycenę w ciągu 24h!

/strony-internetowe-cena-amcreative

responsywne-strony-internetowe-poznan-amcreative

Zaprojektujemy i wdrożymy dla Ciebie:

  • strony internetowe
  • sklepy internetowe
  • portale internetowe
  • blogi
  • landing page

Zamów darmową wycenę!